100percentPURE 

100percentPURE

Značka 100% PURE® vznikla v roce 2005 v Napa, v Kalifornii v USA, nyní sídlí v Silicon Valley v Kalifornii.
Je to zdravá, čistá a výživná kosmetika vyrobená z přírodních surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné škodlivé toxiny. Protože vaše kůže absorbuje látky, které na ni aplikujete, jsou výrobky značky 100% PURE® jen z čistých přírodních suro...

Značka 100% PURE® vznikla v roce 2005 v Napa, v Kalifornii v USA, nyní sídlí v Silicon Valley v Kalifornii.
Je to zdravá, čistá a výživná kosmetika vyrobená z přírodních surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné škodlivé toxiny. Protože vaše kůže absorbuje látky, které na ni aplikujete, jsou výrobky značky 100% PURE® jen z čistých přírodních surovin. Zároveň neobsahují běžně používanou vodu, ta je nahrazena čistou šťávou z bio Aloe Vera a hydrosolem z bio růže, které pokožku perfektně hydratují, vyživují, regenerují a zklidňují. Díky velkému obsahu antioxidantů a vitamínů chrání výrobky 100% PURE® před volnými radikály (sluneční záření, smog, cigaretový kouř atd.), způsobující předčasné projevy stárnutí pokožky, jako je např. dehydratace, vrásky, ztráta elasticity, pigmentové skvrny.

Dekorativní kosmetika 100% PURE® je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Nevyužívá žádných chemických barviv ani minerálů. Tento druh pigmentu obsahuje vyživující vitamíny a antioxidanty, které jsou tak nanášeny přímo na vaši pleť. Také využívá 100% přírodní konzervační systém, který je založen na využití zimolezu japonského, tymiánu, oregana, vodilky, rozmarýny, levandule a vysoké koncentrace vitamínů a antioxidantů.

Výrobky 100% PURE® jsou baleny do obalů z recyklovaných plastů, skla, plechovek od limonád a papíru a pro potisk obalů je používán netoxický zeleninový inkoust. Složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech, firma získala platný certifikát HCS. Firma také přispívá k záchraně opuštěných a zatoulaných zvířat finančními příspěvky.

Více informací

100percentPURE 

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 73 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 73 položek