Hypoalergenní čistící mléko s violkou 100 ml

Zobrazit větší

Hypoalergenní čistící mléko s violkou 100 ml

ARG 2071

Argital

Skladem

2 ks

416 Kč

520 Kč

-20%

s DPH
Sleva!

Hypoalergenní čistící mléko v BIO kvalitě jemně čistí, vyrovnává a normalizuje i tu nejcitlivější pleť náchylnou k alergiím.

Hodnocení 


  Více informací
  Osvědčilo se při atopickém ekzému, akné, vyrážkách, červenání pleti, lupénce, růžovce a dermatitidách všeobecně.Hypoalergenní čistící mléko s violkou Argital je originálním a inovativním přípravkem, který je určen těm, kteří vyhledávají kosmetiku vysoké kvality a jejichž plěť je přecitlivělá a již netoleruje žádné syntetické látky (konzervanty, syntetická barviva a vůně, a.j.). Aby se minimalizovala možnost alergické reakce pokožky, neobsahuje ani některé přírodní látky, jako jsou např. esenciální oleje. Delikátní vůně přípravku je dána pouze čistými extrakty z použitých bylinek a čistého jojobového oleje.Základem všech přípravků BIO Hypoalergenní řady Argital je extrakt z violky trojbarevné a gel ze zeleného jílu. Díky nim působí eudermicky, efektivně vyrovnávají (normalizují) problematickou pleť a jsou k pokožce mimořádně šetrné.Použití Aplikujte pomocí vatového tamponku a jemnými krouživými pohyby* očistěte pleť obličeje a krku. Poté pleť tonizujte Hypoalergenním pleťovým tonikem s violkou a na závěr naneste buď Hypoalergenní pleťový olej s violkou a/nebo Hypoalergenní krém na obličej s violkou. Používejte ráno a večer. *Už jen samotný pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.Pro komplexní nejjemnější ošetření citlivé pleti používejte produkty BIO Hypoalergenní řady Argital v tomto pořadí: Hypoalergenní čistící mléko s violkou Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou (2x týdně) Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou Hypoalergenní pleťový olej s violkou Hypoalergenní krém na obličej s violkouCertifikace: BDIH, BIO ( ICEA ) 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO. Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat - VeganOK. Neobsahuje alergeny (podle legislativního nařízení DL 15/02/2005 n.50) a je prověřen negativním testem dráždivosti pokožky a očí.Složení Obsahuje extrakt z violky trojbarevné, arniky horské, přesličky rolní, sturače a dřišťálu, jojobový olej a gel ze zeleného jílu.INCI: Aqua - Simmondsia Chinensis Oil (jojobový olej) - Alcohol - Glycerin1 - Viola Tricolor Extract (extrakt z květů a listů violky) - Polyglyceryl-6 Distearate2 (rostlinný emulgátor) - Arnica Montana (arnika horská) Extract - Equisetum Arvense (přeslička rolní) Extract - Xanthan Gum3 - Styrax Benzoin (sturač) Extract - Berberis Vulgaris (dřišťál obecný) Extract - Solum Fullonum (zelený jíl) - Lactic Acid.BIO složky: Simmondsia Chinensis Oil, Alcohol, Viola TGricolor Extract, Equisetum Arvense Extract.1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích Argital jsou přírodní látkou získávanou destilací rostlinných olejů. 2 Emulgátory jsou surovinou, která váže vodu s olejem a vytváří krém. 3 Xanthan Gum je guma přírodního původu.

  Recenze

  Tento produkt nemá zátím žádné hodnocení.

  Napsat recenzi

  Hypoalergenní čistící mléko s violkou 100 ml

  Hypoalergenní čistící mléko s violkou 100 ml

  Hypoalergenní čistící mléko v BIO kvalitě jemně čistí, vyrovnává a normalizuje i tu nejcitlivější pleť náchylnou k alergiím.