Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou 100 ml

Zobrazit větší

Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou 100 ml

ARG 2072

Argital

Skladem

1 Položka

416 Kč

520 Kč

-20%

s DPH
Sleva!

Hypoalergenní pleťové tonikum v BIO kvalitě pleť osvěžuje, jemně tonizuje a vyrovnává ji. Je ideální pro tu nejcitlivější pleť se sklonem k alergiím.

Hodnocení 


  Více informací
  Doporučuje se při atopickém ekzému, dermatitidě, vyrážkách, akné a růžovce.Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou Argital je originálním a inovativním přípravkem, který je určen těm, kteří vyhledávají kosmetiku vysoké kvality a jejichž plěť je přecitlivělá a již netoleruje žádné syntetické látky (konzervanty, syntetická barviva a vůně, a.j.). Aby se minimalizovala možnost alergické reakce pokožky, neobsahuje ani některé přírodní látky, jako jsou např. esenciální oleje. Delikátní vůně přípravku je dána pouze čistými extrakty z použitých bylinek.Základem všech přípravků BIO Hypoalergenní řady Argital je extrakt z violky trojbarevné a gel ze zeleného jílu. Díky nim působí eudermicky, efektivně vyrovnávají (normalizují) problematickou pleť a jsou k pokožce mimořádně šetrné.Použití Po vyčištění pleti Hypoalergenním čistícím mlékem s violkou, aplikujte na pleť obličeje a krku pomocí vatového tamponku jemnými krouživými pohyby*, popřípadě nastříkejte z rozprašovače přímo na pleť. Poté naneste Hypoalergenní krém na obličej s violkou a/nebo Hypoalergenní pleťový olej s violkou. Používejte ráno a večer. *Už jen samotný pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.Pro komplexní nejjemnější ošetření citlivé pleti používejte produkty BIO Hypoalergenní řady Argital v tomto pořadí: Hypoalergenní čistící mléko s violkou Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou (2x týdně) Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou Hypoalergenní pleťový olej s violkou Hypoalergenní krém na obličej s violkouCertifikace: BDIH, BIO (ICEA) 100% z celkového složení je přírodního původu. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat, je vhodný pro vegetariány a vegany - VeganOK. Neobsahuje alergeny (podle legislativního nařízení DL 15/02/2005 n.50) a je prověřen negativním testem dráždivosti pokožky a očí.Složení Obsahuje extrakt z violky trojbarevné, růže stolisté, meduňky, vilínu virginského, lavandinu, měsíčku, růže šípkové, arniky horské, máty a světlíku lékařského a gel ze zeleného jílu.INCI: Aqua - Alcohol - Rosa Centifolia (růže stolistá) Extract - Melissa Officinalis (meduňka lékařská) Extract - Hamamelis Virginiana (vilín virginský) Extract - Lavandula Hybrida (lavandin) Extract - Calendula Officinalis (měsíček lékařský) Extract - Rosa Canina Fruit (šípek) Extract - Arnica Montana (arnika horská) Extract - Menta Piperita (máta) Extract - Euphrasia Officinalis (světlík lékařský) Extract - Viola Tricolor (violka trojbarevná) Extract - Solum Fullonum (zelený jíl).BIO složky: Alcohol, Rosa Centifolia Extract, Melissa Officinalis Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Lavandula Hybrida Extract, Calendula Officinalis Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Mentha Piperita Extract, Viola Tricolor Extract.

  Recenze

  Tento produkt nemá zátím žádné hodnocení.

  Napsat recenzi

  Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou 100 ml

  Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou 100 ml

  Hypoalergenní pleťové tonikum v BIO kvalitě pleť osvěžuje, jemně tonizuje a vyrovnává ji. Je ideální pro tu nejcitlivější pleť se sklonem k alergiím.