Dárkové sady a cestovní balení přírodní kosmetiky 

Dárkové sady a cestovní balení přírodní kosmetiky

DÁRKOVÉ SADY A CESTOVNÍ BALENÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Dárkové i cestovní sady přírodní kosmetiky v praktickém malém balením. Vejdou se do letadla, dobře se s nimi cestuje nebo udělají radost někomu z vašich blízkých.

Dárkové sady přírodní kosmetiky

Vybírejte z miniatur skvělé přírodní kosmetiky, kterou oceníte na cestách nebo jimi obdarujte vaše příbuzné a známé. Meduňkový sprchový gel, meruňkové tělové mléko, šampon s aloe či dárková sada s dámskou vůní a rtěnkou potěší každou jako milá pozornost! Hledáte něco pro mužskou část populace? Sáhněte po Benecos dárkové sadě pro muže se sprchovým ...

DÁRKOVÉ SADY A CESTOVNÍ BALENÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Dárkové i cestovní sady přírodní kosmetiky v praktickém malém balením. Vejdou se do letadla, dobře se s nimi cestuje nebo udělají radost někomu z vašich blízkých.

Dárkové sady přírodní kosmetiky

Vybírejte z miniatur skvělé přírodní kosmetiky, kterou oceníte na cestách nebo jimi obdarujte vaše příbuzné a známé. Meduňkový sprchový gel, meruňkové tělové mléko, šampon s aloe či dárková sada s dámskou vůní a rtěnkou potěší každou jako milá pozornost! Hledáte něco pro mužskou část populace? Sáhněte po Benecos dárkové sadě pro muže se sprchovým gelem a balzámem po holení v černém balení!
Jakou kosmetiku si sebou vzít do letadla? I po cestě vypadejte svěže!

Batoh narvaný dokumenty a elektronikou a mezi tím vším potřebujeme, alespoň my ženy, vtlačit jednu kosmetickou taštičku s nezbytnými produkty, díky kterým se na konci cesty budeme pořád cítit krásné a odpočaté.

Suché prostředí letadla, klimatizace a nedostatek jakéhokoliv prostoru či čerstvého vzduchu může být pro naši pleť poněkud náročnou zkouškou. Obzvlášť, když jedeme na dovolenou, nebo někam za obchodem, a chceme být k světu! Jaká kosmetika by vám neměla ve vaší výbavě do letadla chybět?

Kosmetika do letadla, kterou oceníte

Regenerační olejíček. Produkt č. 1 při ochraně pleti před vysoušením! Suchý vzduch v letadle hledá cokoliv, z čeho by mohl nasát nějakou vláhu a vyrovnat tak svoji nerovnováhu. A to nejbližší a nejjednodušší řešení je lidská pleť. Proto naše pokožka v letadle tolik trpí. Bezpečně ji ochráníte nějakým tukem, tedy nejlépe pleťovým olejíčkem, balzámem či máslem, které přirozeně odpuzují vodu a vytváří na povrchu kůže ochranný film. Olejíček s kapátkem je asi nejjednodušší volba. Každých pár hodin si do dlaně kápnete pár kapek a přetřete nenamalovaný obličej. Nebojte, před landingem se můžete jít na záchod upravit a namalovat.

Balzám na rty. Tyčinka na rty, která zabrání rtům vysoušet se a změnit se v nepříjemnou rozpraskanou krustu. Velký pomocník v malém balení, které vaše zavadlo jistě nezatíží.

Vlhčené ubrousky. Ano, sice jedny pravděpodobně dostanete, ale ne v kvalitě a množství, které by vám vyhovovaly. Mějte jedny kosmetické ubrousky stále po ruce a očistěte se po jídle nebo přetřete obličej, když se budete chtít po spánku probrat. Nezapomeňte však znovu nanést ochranný olej.

Zubní pasta a kartáček na zuby. Malé balení zubní pasty a třeba i menší dětský zubní kartáček do nějaké kapsy vždy nacpete a budete se díky tomu cítit jako člověk i po 12 hodinové cestě!

Více informací

Dárkové sady a cestovní balení přírodní kosmetiky 


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další nejprodávanější Skrýt další nejprodávanějšíZobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Filtr

Katalog

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz