Mytí 

Mytí

Velký výběr dětských mycích přípravků s přírodním složením a hravými obaly pro každodenní zábavu ve vaně a bezpečně umytou dětskou pokožku. Děti koupání milují, když u toho můžou dovádět. Přírodní složení plné uklidňujících bylin a veselých výtažků jako je meloun, hruška nebo vanilka jemně myje a krásně přirozeně voní. Pro citlivou suchou kůži se sklony k atopickému ekzému vybírejte z nabídky přírodních hypoalergenních mycích gelů a šamponů. Jsou speciálně určené pro všechny děti s kožními vyrážkami, nevysušují a zklidňují podráždění a svědění.

Mytí 

  • Pěny do koupele

    Najít vhodnou dětskou pěnu do koupele, která by pěnila a nebyla plná chemie, není jen tak. Přírodní dětské pěny obsahují adekvátní mycí složky, které nedráždí a zároveň vytváří pěnu, se kterou si vaše děti ve vaně vyhrají. Přírodní složení je navíc plné uklidňujících bylinek a ovocných výtažků, které přirozeně krásně voní a pečují o pokožku i veselou dětskou náladu. Jsme si jistí, že si naše pěny do koupele pro děti oblíbíte i vy!

  • Tělo

    Dětské mycí gely a sprchová mýdla pro univerzální použití 2 v 1 šetří čas i pokožku. Přírodní složení bez dráždivých složek nevysušuje a jemně myje kůži i s vláskama. Extrakty z bylin spolu s příjemnou přirozenou vůní uklidňují a vyhovují potřebám i citlivé pokožky. Děti se sklonem k suché kůži nebo atopickému ekzému ocení extra šetrná čistící tělová mléka.

  • Vlasy

    Přírodní dětské šampony pro všechny typy vlasů. Jemné přírodní ingredience pečují o citlivou dětskou pokožku, zatímco vybrané oleje a proteiny vlasy uhlazují a pomáhají k jejich lepšímu rozčesání. Čisté složení nedráždí a neštípe v očích. Uklidňující vůně díky bylinkám a éterickým olejům oceníte nakonec při čichání i vy.


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další nejprodávanější Skrýt další nejprodávanějšíZobrazeno 1 – 24 z 24 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 24 položek
Filtr

Katalog

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz