Oči 

Oči

Nabízíme široký výběr kvalitních líčidel pro vaše oči, z kterého si jistě vybere každá náročná žena. V naší nabídce bio kosmetiky pro líčení očí nabízíme oční stíny, oční linky a řasenky. Díky přírodním látkám netrpí řasy, oční víčka ani jemná kůže kolem očí. 

Oči 

 • Obočí

  Dokonale upravené obočí je rám našeho celého obličeje, dopřejte mu definovaný tvar a přirozený odstín. Vyberte si na to přírodní produkty, které jsou obohaceny o rostlinné látky a nedráždí vaši pokožku. 

 • Oční stíny

  Oční stíny jsou základem pro líčení očí a jejich zvýraznění. Některé oči nemusejí, takové líčení snášet díky výrobě z chemických látek, které dráždí oči a oční okolí. Přírodní stíny jsou z přírodního složení, které oči nedráždí a nezpůsobují alergické reakce. 

 • Tužky a linky

  Tužka na oči nebo tekuté linky vám vytvoří linku, která vaše oči dokonale zarámuje a dodá jim konturu. Přírodní tužky a linky perfektně drží, jsou z kvalitních látek, které vám nebudou dráždit ani nějak jinak poškozovat vaše oči a oční okolí. Vybírat můžete z několika krásných barev.

 • Řasenky

  Natočte, prodlužte nebo dejte bohatý objem řasám s přírodními řasenkami. Řasenky obsahují přírodní oleje a vosky, které o řasy po celý den pečují a napomáhají jejich zdravému růstu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 163 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 163 položek