Parfémy 

Parfémy

Že parfémy nepatří do kategorie zero waste? A co takhle přírodní složení vůní, které podpoří psychickou a emoční rovnováhu od značek, které vyrábí v souladu s přírodou? Známá francouzská značka Les Fleurs de Bach vyrábí Bachovy esence z francouzských bylin v bio kvalitě. Tyto esence jsou vyrobeny na míru jednotlivým emočním nerovnováhám. Jejich užíváním se rozpouští nánosy a vy se cítíte líp. Byla by škoda z něčeho tak kvalitního a prospěšného nevyrobit parfém. Jejich vůně jsou zajímavé a mají jasnou myšlenku. Podpořit vás! Parfémy jako Odvaha, Radost nebo Soulad budou kolem vás po většinu ...

Že parfémy nepatří do kategorie zero waste? A co takhle přírodní složení vůní, které podpoří psychickou a emoční rovnováhu od značek, které vyrábí v souladu s přírodou? Známá francouzská značka Les Fleurs de Bach vyrábí Bachovy esence z francouzských bylin v bio kvalitě. Tyto esence jsou vyrobeny na míru jednotlivým emočním nerovnováhám. Jejich užíváním se rozpouští nánosy a vy se cítíte líp. Byla by škoda z něčeho tak kvalitního a prospěšného nevyrobit parfém. Jejich vůně jsou zajímavé a mají jasnou myšlenku. Podpořit vás! Parfémy jako Odvaha, Radost nebo Soulad budou kolem vás po většinu dne spolu s vaším klidem a dobrou náladou.

Co znamená zero waste? Je to přehnaná snaha? Jde o životní styl, který je jenom pro někoho, kdo vyznává minimalismus? Zero waste možná někomu připadá jako divné slovo. Tento anglický výraz pro “nulový odpad” nám naznačuje, že produkt, který je zero waste, je celý, co se týče odpadu, recyklovatelný. Tedy že jeho vypotřebováním vám nezbyde nic, co byste museli hodit do směsného odpadu a co by mohlo na “pár let” skončit na skládkách. Zero waste je snaha o čistší planetu a šťastnější zítřky.

Více informací

Parfémy 


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další nejprodávanější Skrýt další nejprodávanějšíZobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Filtr

Katalog

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz