Pleť 

Pleť

Milujete svou pleť a chcete jí dopřát pravidelnou denní péči? Chcete, aby byla vždy krásná a zdravá? Je potřeba se o ní starat nejkvalitnější přírodní kosmetikou, která má přírodní organické a biodynamické ingredience, ze kterých se vyrábějí nejúčinnější přípravky pro péči o pleť bez škodlivých látek.

Pleť 

  • Oční krémy

    Oční krém dodává očnímu okolí výživu a hydrataci. Díky bohatému složení přírodních a rostlinných olejů a výživných výtažků je oční krém mimořádně vhodný pro zralou a suchou pleť, kterou pomáhá chránit před vznikem vrásek.

  • Čistění

    Přes den i noc se do našich pórů usazují nečistoty, proto se čištění pleti stalo nezbytnou součástí každodenní péče. Nečistoty, které se nám nejen přes den, ale i přes noc usazují do našich pórů je důležité čistit, a to přírodní kosmetikou dle vašeho typu pleti či kožního problému, který potřebuje odlišnou péči.

  • Pleťové krémy

    Kvalitní, přírodní a bio kosmetické pleťové krémy dokážou pleť chránit a vyživovat po celý den. Jsou určeny pro různé typy pleti včetně problematické, aknózní nebo alergické. Vyrábějí se ze surovin, které pleť hydratují a vyživují, a díky přírodním látkám pleť udržují svěží a krásnou.

Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek