Značky 

Značky 

 • 100percentPURE

  Značka 100% PURE® vznikla v roce 2005 v Napa, v Kalifornii v USA, nyní sídlí v Silicon Valley v Kalifornii.
  Je to zdravá, čistá a výživná kosmetika vyrobená z přírodních surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné škodlivé toxiny. Protože vaše kůže absorbuje látky, které na ni aplikujete, jsou výrobky značky 100% PURE® jen z čistých přírodních surovin. Zároveň neobsahují běžně používanou vodu, ta je nahrazena čistou šťávou z bio Aloe Vera a hydrosolem z bio růže, které pokožku perfektně hydratují, vyživují, regenerují a zklidňují. Díky velkému obsahu antioxidantů a vitamínů chrání výrobky 100% PURE® před volnými radikály (sluneční záření, smog, cigaretový kouř atd.), způsobující předčasné projevy stárnutí pokožky, jako je např. dehydratace, vrásky, ztráta elasticity, pigmentové skvrny.

  Dekorativní kosmetika 100% PURE® je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Nevyužívá žádných chemických barviv ani minerálů. Tento druh pigmentu obsahuje vyživující vitamíny a antioxidanty, které jsou tak nanášeny přímo na vaši pleť. Také využívá 100% přírodní konzervační systém, který je založen na využití zimolezu japonského, tymiánu, oregana, vodilky, rozmarýny, levandule a vysoké koncentrace vitamínů a antioxidantů.

  Výrobky 100% PURE® jsou baleny do obalů z recyklovaných plastů, skla, plechovek od limonád a papíru a pro potisk obalů je používán netoxický zeleninový inkoust. Složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech, firma získala platný certifikát HCS. Firma také přispívá k záchraně opuštěných a zatoulaných zvířat finančními příspěvky.

 • Acorelle

  Značka Acorelle se zrodila v roce 2005 ve Frespech, malé vesničce na severozápadě Francie. Nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo a péči pro miminka. Výrobky značky Acorelle jsou přírodní a berou ohled na respektování životního prostředí.

  Parfémy značky Acorelle jsou 100% přírodní a až 92% všech složek v nich pochází z biologického zemědělství. Ingredience jako BIO pšeničný alkohol, extrakty z rostlin a éterické oleje v biokvalitě, květové vody (hydroláty) jsou čisté a přírodní. Parfémy jsou sestaveny na bázi éterických olejů, jejichž koncentrace je velmi vysoká a má aromaterapeutické účinky. Zároveň dodávají energii, zklidňují, zbavují stresu, dodávají pohodu a veselost.

  Všechny výrobky značky ACORELLE jsou certifikovány COSMEBIO, ECOCERT.
  Většina výrobků obsahuje 98% přírodních složek, některé dokonce 100% a obsah složek pocházející z biologického zemědělství dosahuje téměř 20%.

 • Alphanova Montbrun

  Alphanova je francouzská společnost se sídlem v Provance fungující již od roku 2006. Specializuje se na vývoj a výrobu přírodních a ekologických produktů. Všechny produkty firmy Alphanova obsahují minimálně 99 % přírodních složek a neobsahují parabeny, fenoxyethanol ani jiné škodlivé chemické látky. Výrobky jsou dermatologicky testované, aby zaručily jemný, nedráždivý efekt, a to i pro velmi citlivou dětskou pokožku.

  Produkty mají velmi přísnou certifikaci ECOCERT, zaručující BIO kvalitu všech ingrediencí a garantující nejvyšší kvalitu. Zároveň společnost Alphanova přispívá k rozvoji lokální výroby s použitím místních zdrojů. Všechny produkty jsou vyráběny přímo na jihu Francie.

  Montbrun (sesterská značka Alphanovy), je značka BIO pleťové péče s obsahem termální vody z čistých pramenů přímo z Provance. Obsahuje síran vápenatý, bohatý na oxid křemičitý a selen, vhodný pro citlivou pokožku. Kosmetika Montbrun využívá kombinaci vyživující lázeňské termální vody s pečlivě vybranými aktivními látkami, které zajišťuje uklidňující a nedráždivý účinek. Termální voda Montbrun je výjimečná pro svou přirozenou schopnost chránit pokožku a zklidnit zarudnutí a podráždění pleti. Všechny produkty jsou přísně dermatologicky testovány, aby byla zajištěna vysoká tolerance a bezpečí pro všechny typy pleti a předešlo se tak jakýmkoliv alergickým reakcím.

  Firma splňuje přísné požadavky certifikace ECOCERT. Proto nejsou v produktech společnosti Montbrun používány žádné chemické látky, jako jsou parabeny a fenoxyethanol ani čistící látky jako je laurylsulfát sodný nebo amonný. Výrobky neobsahují ani žádné esenciální oleje, které mohou vyvolávat alergické reakce.

 • Argital

  Společnost Argital byla založena již v roce 1979. Její přírodní kosmetika obsahuje zelený jíl a léčivé rostliny s certifikací Demeter nebo BIO, které jsou sbírány v oblastech jejich přirozeného výskytu. K výrobě svých produktů používá Argital, kromě zeleného jílu, pečlivě vybrané přírodní komponenty a vůně jednotlivých výrobků je dána vůní čistých esenciálních olejů. Produkty jsou vyráběny na čistém Sicilském ovzduší poblíž jílového lomu.

  Všechny výrobky Argital jsou veganské (kromě několika obsahujících med, propolis nebo včelí vosk) a nejsou testované na zvířatech. Frekvence výroby zaručuje, že jsou výrobky vždy čerstvé a mají dlouhou trvanlivost.
  Všechny produkty jsou baleny do recyklovatelných hliníkových nebo skleněných obalů (kromě koupelových a sprchových gelů, které jsou z bezpečnostních důvodů baleny do recyklovatelných plastových obalů).

  Výrobky obsahují:
  - zelený jíl bohatý na minerální soli a stopové prvky
  - čistou pramenitou vodu
  - přírodní vitamíny
  - rostlinné emulgátory a pěnidla
  - léčivé rostliny
  - čisté rostlinné a esenciální oleje

 • Ceano

  Ceano Cosmetics je lotyšská značka přírodní kosmetiky fungující již od roku 2005. Produkty značky Ceano jsou vyráběny z kvalitních olejů, sušených rostlin a přírodních extraktů a přitom jsou šetrné k přírodě. Mezi hlavní produkty značky Ceano patří kvalitní šumivé a krémové koule do koupele, nabízí ale také produkty pro péči o pokožku celého těla. Výrobky se vyznačují výraznou vůní a přírodní recepturou, díky níž jsou vhodné i pro alergickou a citlivou dětskou pokožku.


  Výrobky neobsahují:

  - SLS ani parabeny
  - minerální oleje
  - umělou parfemaci

 • Cosmetika
 • Coslys

  Coslys je francouzská značka přírodní kosmetiky vyráběná v samém srdci Francie, která nabízí široký výběr produktů pro péči o pleť, tělo i vlasy. Kvalitní složení inspirované francouzskou přírodou je plné rostlinných výtažků a výživných olejů. Díky tomu se všechny produkty pyšní certifikáty Cosmetique Bio a ECOCERT. Při výrobě se dbá na využití znovu obnovitelných zdrojů, recyklovaných obalů i alternativních zdrojů energie a díky tomu není v procesu výroby zatěžováno životní prostředí. Výrobky značky Coslys neobsahují žádné stopy ropných produktů, chemických tenzidů, parabenů, PEGů, ani jiných chemikálií. Naopak, složení produktů Coslys je plné rostlinných výtažků a výtažků z ovoce, cenných olejů a dalších kvalitních surovin jako je včelí vosk, med a mléko. Produkty značky Coslys nejsou testovány na zvířatech.

  Výrobky neobsahují:

  - umělé aromatické a barvící látky
  - chemické konzervační látky (PEG)
  - parabeny a phenoxyethanol
  - SLS a další průmyslová pěnidla
  - geneticky modifikované složky

 • Couleur Caramel

  Couleur Caramel


  Již od roku 2003 je Couleur Caramel průkopníkem v oblasti organické dekorativní kosmetiky prvotřídní kvality. Je to značka, která vyniká svými pevnými hodnotami a širokým sortimentem jedinečné, inovativní dekorativní kosmetiky.
  Couleur Caramel je kombinací špičkových technologií a toho nejlepšího, co dokáže nabídnout příroda. Výsledkem je kosmetická řada, která je naplněním závazku respektování životního prostředí, přírody a lidstva. Díky tomu získaly výrobky dekorativní kosmetiky Couleur Caramel certifikáty ECOCERT a QUALITE FRANCE.
   
  Výrobky Couleur Caramel obsahují organické ingredience a jsou výjimečné kvality:
  - vosky a másla oceňovány pro jejich hydratační vlastnosti
  - pigmenty z rostlin a minerálů vysoké intenzity a přirozené krásy

  Díky svým pozitivním účinkům, které zajišťují botanické aktivní složky, jsou výrobky Couleur Caramel dokonale prospěšné pro zdraví pleti a zároveň šetrné k planetě.

 • Dr. Bronner
 • Gift Pads

  Vložky GIFT Pads jsou vegetariánské a vyrobené z přírodních materiálů pro pocit pohodlí. Svrchní perforovaná vrstva je navržena tak, aby okamžitě absorbovala všechnu tekutinu a oblast, kde se vložka dotýká pokožky, zůstala neustále suchá. Díky přírodnímu turmalínovému jádru a čistému bylinnému extraktu zlepšují krevní oběh, zpravidelňují periodu, zabraňují infekcím v intimní oblasti, obnovují zdravé pH pokožky a mají vysokou schopnost absorpce.
  Vložky eliminují dráždivé a škodlivé účinky na zdraví, protože jsou 100% bez chloru. Zároveň jsou vhodné i pro ženy s alergiemi, ekzémem, lupénkou, endometriózou apod. díky jejich hypoalergennímu složení.

  Produkty Gift Pads splňují požadavky vegetariánského výrobku (ověřeno VEGSOC certifikací) a jsou vhodné i pro halal a košer zákazníky.

  Vložky jsou prodávány ve 100% recyklovatelných papírových krabičkách a 10% z výnosu z každého balení putuje na charitu.

 • Helvetia Natura

  Laboratoře Scientia Natura, které na český trh dodávají přírodní značku Helvetia Natura a SanyBIO, se nachází na břehu Ženevského jezera ve Švýcarsku. Využívají tradiční postupy domácí výroby a receptury. Všechny ingredience v produktech Helvetia Natura jsou 100% přírodní.
  Při procesu výroby, ani v žádných složkách koncových produktů není využíván palmový olej ani jeho deriváty. Díky vlastní výrobě všech povrchově aktivních látek je společnost zcela nezávislá na chemickém průmyslu. Zároveň podporuje lokální trh a všichni dodavatelé jsou situováni maximálně 800 km od místa výroby. Žádné výrobky nejsou testované na zvířatech. Společnost Helvetia Natura získala certifikaci Nature et Progres.

  Produkty neobsahují:

  - žádné živočišné složky (s výjimkou včelích, mléčných a vaječných produktů)
  - žádné nerostné suroviny, jejichž těžba způsobuje znečištění nebo ničí přírodu
  - barviva, parfemace, antioxidanty, oleje, tuky, silikony, parafíny ani jiné petrochemické složky
  - parabeny, fosfáty toxických oxidů, syntetický vitamin C a E ani syntetické esenciální oleje
  - palmový olej ani jeho deriváty

 • Inlight
 • Les Fleurs de Bach

  Les Fleurs de Bach je francouzská společnost vyrábějící přírodní kosmetiku. Zaměřuje se na vnímání člověka jako celku a jejich produkty směřují k navození celkové harmonie těla, duše i mysli. Produkty mají originální recepturu pocházející od dr. Bacha a jsou v BIO kvalitě. Esence jsou získávány z rostlin sbíraných kontrolovaným sběrem v divoké přírodě nebo z míst s kontrolovaným ekologickým zemědělstvím. Výrobky se tedy mohou pyšnit certifikátem ECOCERT. Žádné produkty značky Les Fleurs de Bach nejsou testované na zvířatech. Výrobky jsou baleny v biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných obalech.


  Výrobky neobsahují:

  - parabeny ani fenoxyethanol
  - syntetické parfémy
  - syntetická barviva
  - složky živočišného původu
  (pokud nejsou přirozeně vyrobeny: mléko, med atd.)
  - GMO ani PEG

 • PHB

  PHB Ethical Beauty je průkopnická britská rodinná firma s širokým výběrem oceněných etických kosmetických produktů. Všechny výrobky pro péči o pokožku, vlasy a tělo jsou ručně vyráběné ve Velké Británii a nejsou testované na zvířatech. Produkty neobsahují alkohol, živočišné přísady, palmový olej ani žádné škodlivé chemické látky.
  20% čistého zisku rodinné firmy PHB jde na charitativní účely!

  Kosmetika PHB se pyšní certifikátem Vegan a Halal. Certifikace Halal zaručuje splnění přísně sledovaných podmínek: produkty neobsahují alkohol (jako např. dráždivý Alkohol Denat a Ethanol) ani žádné geneticky modifikované složky (GM), ale pouze přírodní složky.

  Všechny výrobky pro péči o pokožku, tělo a vlasy jsou ručně vyráběny baleny na jihu Anglie bez využití strojové výroby. Sortiment PHB kosmetiky je vyráběn sesterskou společností se sídlem v Kanadě, která je odborníkem na přípravu a výrobu nejčistší veganské kosmetiky.

  Všechny složky jsou eticky sklízené, firma podporuje fair trade a projekty, které poskytují pomoc a stabilitu zemědělcům / pěstitelům a jejich místním komunitám.

  - bez alkoholu
  - bez parabenů
  - bez SLS
  - bez palmového oleje
  - bez požití petrochemie (ropa)
  - bez syntetických parfémů
  - bez barviv
  - bez formaldehydu
  - bez toxických ftalátů
  - bez močoviny

  Obaly produktů značky PHB jsou ekologicky šetrné a pocházející z recyklovaných materiálů. Většina obalů je také 100% recyklovatelná, včetně hliníkových víček, PET lahví a skleněných nádob.
  Firma PHB proto vyzívá své odběratele, aby recyklovali obaly z koupených produktů.

 • SanyBIO

  SanyBIO je švýcarská značka ekologické drogerie na bázi mýdla. Její produkty jsou vyráběny v Evropě z čistě evropských surovin. Společnost SanyBIO poskytuje škálu produktů jako jsou prostředky na praní, úklid kuchyně, koupelny i vytírání podlah z jakéhokoliv materiálu.

  Laboratoře Scientia Natura, které na český trh dodávají přírodní značky Helvetia Natura a SanyBIO, se nachází na břehu Ženevského jezera ve Švýcarsku. Využívají tradiční postupy domácí výroby a receptury. Všechny ingredience v produktech SanyBIO jsou 100% přírodní.

  Při procesu výroby, ani v žádných složkách koncových produktů není využíván palmový olej ani jeho deriváty. Díky vlastní výrobě všech povrchově aktivních látek je společnost zcela nezávislá na chemickém průmyslu. Zároveň podporuje lokální trh a všichni dodavatelé jsou situováni maximálně 800 km od místa výroby. Žádné výrobky nejsou testované na zvířatech. Společnost SanyBIO získala certifikaci Nature et Progres.

  Produkty neobsahují:

  - žádné živočišné složky (s výjimkou včelích, mléčných a vaječných produktů)
  - žádné nerostné suroviny, jejichž těžba způsobuje znečištění nebo ničí přírodu
  - barviva, parfemace, antioxidanty, oleje, tuky, silikony, parafíny ani jiné petrochemické složky
  - parabeny, fosfáty toxických oxidů, syntetický vitamin C a E ani syntetické esenciální oleje
  - palmový olej ani jeho deriváty

 • Urtekram

  Společnost Urtekram byla založena v Dánsku a je hlavní výrobce BIO potravin a přírodní BIO kosmetiky ve Skandinávii a to již od roku 1972. Výrobky značky Urtekram splňují nejpřísnější mezinárodní požadavky kladené na produkty BIO péče a kosmetika má certifikát ECOCERT, to znamená, že neobsahuje ropné deriváty, syntetické tensidy, parabeny ani jiné konzervační látky a parfémy.

  Výrobky ani ingredience v nich nejsou v žádné fázi procesu výroby testované na zvířatech a jsou vyráběny za použití ekologicky nezávadných výrobních metod. Minimálně 95 % složek je přírodního původu a minimálně 95 % rostlinných složek produktu je ekologických. Obaly produktů jsou čisté a recyklovatelné.

  Urtekram kosmetika neobsahuje:
  -parabeny
  -ropné deriváty
  -syntetické parfémy a barviva
  -živočišné složky (pouze balzám na rty obsahuje včelí vosk)
  -agresivní chemikálie pro domácnost

 • Weleda

  Společnost Weleda vznikla již v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin. Dnes je předním světovým výrobcem celostní přírodní kosmetiky a léčiv určených k antroposofické terapii.
  83% rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Všechny přípravky jsou vyráběny z přírodních surovin, bez umělých konzervačních látek a jsou zpracovávány sofistikovanými a citlivými výrobními postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí.
  Díky antroposofické tradici se snaží výrobky značky Weleda o celostní pohled na člověka, tj. na tělo, duši a ducha, proto mají výsledné produkty hluboký a komplexní účinek a jejich používání přináší mimořádný pocit celkové harmonie. Společnost také podporuje trvale udržitelný rozvoj dodržováním principů fair trade. Žádné produkty značky Weleda nebyly testovány na zvířatech.
  Společnost Weleda vlastní biodynamické zahrady po celém světě plné léčivých rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Při péči o rostliny nejsou používány chemikálie, pesticidy ani další umělé látky.
   
  Výrobky neobsahují:
  - syntetickou parfemaci ani barviva
  - látky vyrobené z ropy (parafín, PEG, vazelínu...)
  - silikonové oleje a jejich deriváty
  - geneticky modifikované složky (podle předpisů EU)

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 832 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 832 položek
Filter

Katalog

Napsali o nás

Květa Petáková
5.005.005.005.005.00
Skvělý a profesionální přístup k zákazníkovi předvedení, vysvětlení a dovoz zboží až domů

2017-03-19

Rachas
5.005.005.005.005.00


2017-03-12

Hadza
5.005.005.005.005.00
Vyznaji se

2017-03-7