Nejen o práškových šampónech

Nejen o práškových šampónech

Extra objem i bez tupíráku? Zkuste práškové šampony!

 

Jakmile jednou okusíte extrémní objem z práškových šamponů, už se budete těžko vracet k čemukoli jinému. Práškové šampony Eliah Sahil se nanášejí pouze ke kořínkům vlasu, které zpevní, nadzvednou a vám se tak postarají o pořádnou hřívu i bez tupíráku.

 

Žádné míchání kašiček v koupelně. Ale ani žádné suché šampony pro případ, že si nestíháte umýt vlasy. Práškové šampony se používají jako klasické tekuté šampony, jen vám postačí 1 čajová lžička vmasírovat do vlhkých vlasů a poté dobře vypláchnout.

 

Práškový, nebo-li bezvodý, šampon znamená, že veškeré aktivní látky v šamponu nejsou naředěné vodou a vám se tak do ruky dostane koncentrovaná síla bylinek, jež vlasy jemně umyjí a poradí si i se zbytky stylingu. Bez agresivních tenzidů, konzervantů a silikonů.

 

Ayurvédské bylinky jsou základ!

 

Amlu, shikakai nebo reethu určitě znáte. A na podobných indických bylinkách jsou šampony Eliah Sahil založené. První zmíněná bylinka se používá ve vlasové kosmetice jako kondicionér, zde tak ošetřuje vlas a zároveň prokrvuje vlasový kořínek, čímž stimuluje rychlejší růst vlasů. Shikakai prášek zase dokáže zmírňovat například tvorbu lupů.

 

Každý ze 3 šamponů (Proti padání vlasů, Pro extra objem i čistý Ayurvédský šampon) Eliah Sahil je namíchán v jiném poměru bylinek, blahodárné účinky na vlasy i vlasovou pokožku zůstávají stále stejné – vlasy se nepřesušují tenzidy, což jim dodává lesk a pokožka, ze které vyrůstají vlasy nové, je prokrvená a vyživená. A jelikož mluvíme o šamponu práškovém, lehký peelingový efekt je jen jako bonus k masáži hlavy J

 

Ten objem!

 

Možná jste se toho všimli už i u tekutého šamponu Rhassoul od Urtekramu, který v sobě ukrývá zelený jíl a funguje podobně. Kořínky vlasů se zvedají a vlasy jsou díky bylinkám silnější i na omak, což ocení především hodně jemné vlasy. Účes lépe drží tvar a dokonce i interval mezi mytím vlasů se postupně prodlužuje.

 

Zde je ovšem potřeba si říct, že stačí malé množství prášku na jedno použití. Jedna čajová lžička je maximum a i zde platí, že bylinky je potřeba dobře vymývat, aby neulpívaly v délkách vlasů. Pakliže máte po mytí vlasy mastné, znamená to jediné – příliš mnoho šamponu a špatné vymytí. Většinou to ale napodruhé bývá lepší a jakmile si osvojíte způsob nanášení, zamilujete se taky.

 

A ještě jedno velké plus – 100g balení vám vydrží měsíce, přesto neváží víc než balíček sušenek. Do kufru na dovolenou se tak vejde vždycky.

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post