Nová tvář Couleur Caramel

Nová tvář Couleur Caramel

Míša Maurerová - energie sbalená do Bedekru. A také do Couler Caramel

Trochu bizarní název článku, nemyslíte?  Jak jinak uvést něco, co je a zároveň není o naší biokosmetice, co je a zároveň není o bio přístupu k životu. Především je to o dámě se dvěma velkými M, dámě, která oslňuje vnitřní i vnější krásou, ze které srší energie, životní síla, láska a … co ten Bedekr?  Slovník cizích slov praví: knižní cestovatelský průvodce. V tomto případě je Bedekr televizní pořad o cestování, jehož je Míša tváří. Díky Bedekru s námi může sdílet své nasbírané cestovatelsky-labužnické zkušenosti. Míša je žena činu. A nám je opravdu velkou ctí, že jsme si plácli. Na co? Na krásu. Na zdraví. Na život.

Jak se to vlastně celé seběhlo? Bylo před Vánocemi. Venku mrzlo, až praštělo. A já se sešla v jednom útulném pražském bistru s neméně energickou a milou dámou Simonou Kordovou, abychom se poznaly a vymyslely, v čem bychom si mohly být prospěšné. A protože je Simona zběhlá nejen ve světě biokosmetiky, ale tak trochu i v showbyznysu, přišla s nápadem oslovit Míšu a tyto dva světy propojit. Slovo dalo slovo, Míša od nás dostala produkty dekorativní kosmetiky Couleur Caramel na otestování a byla ruka v rukávě. Tedy spíše rtěnka na puse a řasenka na oku. Míša je známá svým přirozeným přístupem k životu, upřednostňuje bioprodukty, zdravý způsob stravy i péče o sebe a svou rodinu (má nádherná dvojčata) a zároveň je ženou, která reprezentuje takřka prvorepublikovou krásu a eleganci, šmrnclou námi milovanou Francií. Prostě přesně taková, jaká může dokonale reprezentovat prémiovost a luxus naší francouzské bio star Couleur Caramel. Míša byla nadšená, my také, proč to protahovat - dohodli jsme půlroční spolupráci. Po osobním setkání bylo nad slunce jasné, že jsme všichni udělali tu nejlepší volbu.

Na naší první schůzku dorazil nekonečný zdroj energie (vizuálně sice drobek, ale množstvím vnitřní síly obr). Hned ve dveřích se omlouvala, že vypadá hrozně, že je nemocná… Pardon tedy, já bych takhle chtěla vypadat ve svých nejlepších a nejodpočatějších chvílích. Nebylo pochyb o tom, že drobná atraktivní zrzka, chrlící jeden námět za druhým, je přesně tou ženou, která se ke Couleur Caramel hodí. Trendy, elegantní, vitální žena, která si jde svou vlastní cestou. Je synonymem krásy a individuality. Ví, co chce pro sebe i své blízké. Přece to nejlepší.

Netrvalo dlouho a mezi jednotlivými díly Bedekru jsme s fotografem našli společný prostor a čas na focení v útulném malostranském ateliéru. Výsledkem jsou fotografie hodné top modelek o dvě dekády mladších. Uznejte sami, že je Míša nádherná?

Míšo, moc děkujeme a těšíme se, že Vám a Vaší rodině naše kosmetika bude dělat minimálně takovou radost, jakou jste nám doposud nadělila Vy.

 

 

Zajímá vás jaké produkty jdou Míše nejvíc “k pleti”?

Naše vizážistka Kristýnka nejprve na pleť použila bázi pod make up. Poté pomocí štětce kabuki nanesla minerální make up. Mimochodem, jestli pořád nemůžete najít dokonalý make up, máte pocit, že vaše pleť nemůže dýchat, minerální make up je naprosto dokonalou volbou. V létě se více potíme, pleť v horku potřebuje dýchat a zároveň se nevysouší tolik jako v zimě. Stačí pár tahů štětcem, zakryjete nedokonalosti a vypadáte jako po několika hodinách u vizážisty.

Pod oční stíny je také dobré použít bázi, stíny déle vydrží, zvlášť v teplém počasí. Pro dramatický efekt Kristýnka vykreslila černou tekutou oční linku, nanesla béžové oční stíny na celé víčko a do koutku lehce hnědého matného stínu. Ŕasy zvýraznila černou řasenkou č. 61 pro větší objem. Dokonalý pohled bez dokonalého obočí ztrácí na efektu, proto Couleur Caramel nabízí paletku na obočí pro blondýnky, pro přirozený, jemný a přesto zvýrazněný vzhled.

A třešinkou na dortu jsou samozřejmě rtěnky. Smyslný efekt vytvoří rtěnka Red Currant č. 122 v kombinaci s černým baretem. Hravá oranžová a barva ohně - rtěnka Fire Red č. 125. Harmonii s bílou košilí vytvořila rtěnka Fuchsia č. 262. Tři typy rtěnek, které patří do každé kabelky.

Na závěr, pro celkový zářivý dojem - chtěli jsme přece všechny oslnit, vizážistka použila rozjasňovač pleti.

 

 

Autor článku: Alice Brádková

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post