Couleur Caramel porazil velikány kosmetického průmyslu

Couleur Caramel porazil velikány kosmetického průmyslu

Korektor od Couleru Caramel obstál v konkurenci světových kosmetických značek včetně těch komerčních. Vyzkoušejte jej i Vy!

Učila jste se dlouho do noci. Miminko nechtělo spát a dohromady jste naspala tak 3 hodiny. Ráno Vás čeká veledůležitá schůzka a potřebujete vypadat dokonale, odpočatě a svěže. Nebo jste zavírala bar a zase ho musíte ráno otevřít, protože práce je práce. Prostě spánku je málo, kruhy pod očima prozradí o naší noci všechno. Naštěstí existuje kouzlo. Říkáme mu korektor. Je to zázrak. Nevím, kdo korektor vymyslel jako první, ale měl by dostat Nobelovku. :)

Korektor od Couleru Caramel sice nemá Nobelovku, zato vyhrál 3. místo v prestižní soutěži Cosmopolitan Beauty Awards 2018. Vybraly si ho samy čtenářky a vědí proč. A my máme ohromnou radost, že obstál v tak velké konkurenci konvenční kosmetiky. 

Někdo by se mohl divit, že přírodní kosmetika předčí konvenční kosmetické značky plné chemie. My se nedivíme, protože korektor od Couleur Caramel je “vymakaný”. Výborně kryje. Je přírodní, samozřejmě v biokvalitě. Vyrábějí ho ve Francii, zemi krásy a šarmu. K jeho výrobě jsou použity jen vybrané ingredience - organické oleje z baobabu a ze sladkých mandlí a organické bambucké máslo, olivové etrakty. Všechno sladěné tak, aby to v dokonalé harmonii vedlo ještě k dokonalejšímu výsledku.

Už jste si objedanala svůj korektor? Máme na výběr několik odstínů, vyberte si pro sebe ten správný. 

Kouzlo baobabu

Na planetě Malého prince jsou baobaby považovány za plevel. V Couleur Caramel využili jejich sílu. Olej baobabu se získává z plodů tohoto zvláštního stromu. Baobaby jsou původem z Afriky, najdete je i na Madagaskaru a v Austrálii. Vyznačují se hodně tlustými kmeny s tenkými větvemi. Pro svůj zvláštní vzhled jsou označovány jako “stromy rostoucí vzhůru nohama”. Jejich plody v období sucha slouží jako výživné potraviny, obrovské kmeny zase obsahují spoustu vody, takže zvířata žvýkají jejich kůru kvůli hydrataci. Prášek z ovoce baobabu patří mezi superpotraviny. Ze stejných plodů se získává i olej. Ne nadarmo se baobabům také říka "Stromy života".

Olej z baobabových plodů je velmi bohatý na živiny – obsahuje všechny tři omega-mastné kyseliny: omega 3, 6 a 9, obsahuje také některé vzácné mastné kyseliny a řadu vitamínů (například vitaminy A, D, E, C a K), dále v něm najdete kyselinu dihydrosterkulovou, malvalovou, arachidovou, linolovou, olejovou, palmitovou a stearovou

A co všechno baobabový olej dokáže?

  • Regeneruje, vyživuje a léčí poškozenou pokožku.
  • Je přírodním čistícím prostředkem na pleť. 
  • Dá se použít jako denní hydratační krém. 
  • Odstraňuje otoky a váčky pod očima. 
  • Zvyšuje produkci kolagenu. 
  • Léčí zánětlivé kožní stavy jako ekzemy nebo psoriázu. 
  • Pomáhá předcházet tvorbě strií.
  • Je skvělý na popraskané rty.
  • Hydratuje vlasy, léči pokožku hlavy.

Teď už to tedy víte. Korektor od Couleur Caramel prostě musíte mít. 

Více o použití baobabového oleje se dočtete v tomto článku.

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post