Marocká kosmetika Zahir. Malá česká značka přírodní kosmetiky s velkými poklady

Marocká kosmetika Zahir. Malá česká značka přírodní kosmetiky s velkými poklady

Marocké slunce, opálená pokožka a lesknoucí se vlasy. Do toho si představte všechny ty vůně a barvy, kterými tato země oplývá. Taky jste si někdy z dovolené odvezli tekuté zlato v podobě arganového oleje? Stejně tak to udělali v Zahiru, české značce čistě marocké kosmetiky, protože se zamilovali. V jejich produktech nenajdete žádná aditiva ani složitosti. Tato kosmetika úžasně voní, je poskládaná z kvalitních surovin s čistým složením.


Zahir. Přírodní kosmetika, který vám nechá brouka v hlavě 

Zahir je marocké slovo a do češtiny by se tento výraz mohl přeložit jako “něco, na co se nedá zapomenout”. Výrobce nám tím chce říct, že po vyzkoušení jejich produktů nás to bude kosmeticky pěkně hlodat a lákat. Zahir je rodinný podnik, který si hlídá kvalitu, pravidelně jezdí k výrobcům na návštěvu hezky si s nimi popovídat a který vybírá z Maroka to nejlepší ze surovin. Veronika, dcera majitelů Zahiru se s námi jednou setkala. Tahle prima žena má krásné tmavé vlasy, uhrančivé hnědé oči, snědší pokožku a doma prý černou kočku. Orient z ní sálal. 

Kosmetika Zahir, to jsou čistá másla, oleje a prášky. V nabídce jejich kosmetiky nenajdete žádný krém ani nic na bázi vody. Je mnohem složitější udržet takový produkt nezávadný a zároveň kvalitní. Proto se v Zahiru rozhodli, že nic takového dělat nebudou. Jejich kosmetika je navíc v krásných skleněných dózách s orientálními etiketami. Jejich vyhlášený produkt? Rozhodně arganový pleťový olej. Kvalita je totiž top.

Jak používat oleje v přírodní kosmetice, aby vám to bylo příjemné? 

Základem u produktů, které nemají ve složení vodu, je mazat je na vlhkou pleť. Olej na suché pokožce není nic moc a ani se vlastně nevstřebává. S navlhčenou pokožku je to ale jiná písnička! A jak použít práškové pleťové masky jako je třeba marocký jíl, který má Zahir v nabídce také? To samé. Vlhčit, vlhčit, vlhčit.

Suchá pokožka a zničené vlasy? Arganové tělové balzámy, opunciový olej nebo sérum pro posílení vlasů Zahir 

Jestli jste nikdy nečichali k tělovým balzámům od Zahiru, tak to prosím alespoň jednou udělejte. Je to jak hudba tisíců a jedné noci, jako žár letní noci na balkónu arabského paláce a jako ty nejsmyslnější tajemné vůně. Hřejivá ambra, nahořklé neroli nebo svěží verbena vám při masáži přivodí požitek. To samé jejich sérum na posílení vlasů. Nádherná orientální vůně a ve složení poklady jako arganový a opunciový olej pro krásně lesklé kadeře.

Jestli jste si někdy lámali hlavu s dárkem pro vaší milou, Zahir přírodní kosmetika jednoznačně udělá radost. Je to malá firma s velkým srdcem, kvalitou, úžasnými vůněmi a minimalistickým ekologickým designem.

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post