Urtekram Divoká růže. Nová řada “Odvaž se snít” je tu!

Urtekram Divoká růže. Nová řada “Odvaž se snít” je tu!

Jen málokterá značka kosmetiky je taková. Být dlouhá léta jednou z nejprodávanější přírodní kosmetiky v Evropě a zároveň udržet nízké ceny se stejně dobrým složením. Urtekram je dánský trhák, který vás překvapí svou lidskostí a uživatelským komfortem. Jestli sháníte přírodní kosmetiku, která bude funkční a spolehlivá, tady nemůžete šlápnout vedle. Navíc si výrobce pro vás připravil veganský certifikát a velký výběr příjemných vůní.

Kořeny Urtekramu jsou pěkně hluboké, sahají až do roku 1972. Tehdy v malém dánském obchůdku s organickým kořením a prvními biopotravinami klíčil spirit zapálený pro udržitelnost, přírodu a zdravější život. Toto platí dodnes, ba co víc, Urtekram se mezi konkurencí neztrácí. Tahle značka má něco, pro co se zákazníci rádi už dlouho vrací. A nemyslete si, nespí tam na vavřínech. “Jdi s proudem, ale zůstaň v pocitu” je jejich heslo pro nové produkty - zachovat jádro a kvalitu značky, zatímco pečlivý výběr nových ingrediencí bude odpovídat mlsným chutím dnešních zákaznic. Jako divoká růže.

“Odvaž se snít” je nová řada od Urtekramu s vůní Divoká růže.

V nové řadě divoká růže se zastřeným mléčně růžovým obalem na vás čekají nejoblíbenější produkty značky s novými ingrediencemi a vůní divoké růže pro všechny typy pleti. Najdete zde hydratační tělové mléko, jemný sprchový gel, šampon a kondicionér pro ochranu barvených vlasů, osvěžující tekuté mýdlo na ruce a výživný krém na ruce. Prostě to nejoblíbenější z Urtekramu oblečené do jedné nádherné vůně a něžné barvy, která podpoří vaši schopnost dosahovat snů.

V produktech divoká růže oceníte složky jako je modrá mořská kapusta a červená řepa na ochranu barvy vlasů, dále šípek pro své vitamíny stejně jako aloe a kyselinu hyaluronovou pro hydrataci. Všimnout si také můžete složky hexapeptide - 11 (aminokyseliny), která podporuje funkci kožních buněk. Má antioxidační a anti-aging vlastnosti, zpomaluje stárnutí pokožky, zlepšuje pružnost kůže a podporuje její mikrocirkulaci. Divoká růže, to jsou zkrátka nové chutě s tradičním základem, které se o vás dobře postarají. 

Vrátím vás oklikou na začátek. Jakými produkty si Urtekram vydobyl své kosmetické jméno? Jakými nej produkty tahle na pohled normální kosmetika válí?

Top 3 produkty Urtekramu. Představujeme největší oblíbence

Zubní pasty. Na trhu byste asi těžko hledali levnější a zároveň zdravější přírodní zubní pastu. Urtekram zubní pasty mají složení na jedničku a úžasnou cenu. Tečka. Jejich dětské varianty v zářivě oranžovém balení s motýlky jsou neméně oblíbené. Příchuť Original je sladká a Tutti frutti chutná po ovoci. Když je vaše děti sní, vůbec nic se nestane.

Nej nej šampon? Rozhodně Rhassoul. Tento šampon nadchnul všechny, kteří potřebují zpevnit vlasy, dodat jim objem nebo často mýt rychle se mastící kadeře. Šampon obsahuje marocký jíl, který nasaje přebytečnou mastnotu a zároveň vlasům dodá minerály, pevnost a tvar. Před použitím protřepat, nemíchat.

Nejlepší poměr cena výkon u hydratačního tělového mléka najdete také tady. Balení o 245 ml disponuje praktickou pumpičkou a na výběr máte širokou škálu příjemných vůní. Mléka se dobře vsakují, hydratují a nelepí.

Tím vším bychom vám rádi představili staronový Urtekram, komplexní kosmetickou péči o celé tělo s širokým výběrem tělové, vlasové a pleťové kosmetiky se solidní tradicí. Budeme rádi, když ho vyzkoušíte.


Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz