Skutečně zdravé zubní pasty? Ty z Urtekramu!

Skutečně zdravé zubní pasty? Ty z Urtekramu!

Můžeme mít sebevíce bio zubní pasty, ale jakmile pění, vysušujeme si dutinu ústní, která by kvůli zpracovávání potravy nikdy přesušovaná být neměla. Jedinou zdravou variantou jsou pak zubní pasty buď na bázi oleje, nebo jílů. A pokud si chcete být jistí, že pro svůj chrup děláte maximum, máme pro vás tip: Zubní pasty Urtekram, které patří mezi nejprodávanější sortiment značky.

Jde o nepěnivé veganské pasty na bázi jemně mleté křídy. Hojivou složkou je tu aloe vera, dezinfekční potom éterické oleje dle výběru - tea tree, eukalyptus, mandarinka (v příchuti aloe vera), nebo máta peprná.

Pokud jste zvyklí na běžné konvenční pasty, budete si muset chvíli na nepěnivé pasty zvykat. Je to něco zcela jiného. Odměnou vám ale budou nejen zdravé zoubky, ale i prevence boláčků, aftů, koutků, které se často mohou tvořit právě ze soustavného vysušování.

Urtekram pasty můžete dopřát i těm nejmenším, tutti frutti bude chutnat ale i vám. Je chuťově vynikající. Pokud máte raději svěžest, vyzkoušejte verzi s mátou a zeleným čajem.

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post