Novinka: benecos tělová péče v rodinném balení

Novinka: benecos tělová péče v rodinném balení

Značka benecos přináší přírodní kosmetiku z Německa dostupnou všem. Bez zátěže na zdraví, na životní prostředí nebo na vaši peněženku. Nově přichází s řadou produktů péče o tělo v rodinném, 500 ml balení.

Jedná se o certifikovanou organickou kosmetiku s přírodními složkami a skvělým designem ve stylových 500 ml lahvičkách z recyklovaného plastu, která je navíc veganská a netestovaná na zvířatech. Celá řada je samozřejmě dermatologicky testovaná.

Můžete si vybrat sprchový gel, šampon nebo tělové mléko. Většina výrobků obsahuje bio jablečnou šťávu a povrchově aktivní látky rostlinného původu. Kromě toho obsahují přírodní složky získané například z konopí, ovsa, levandule, divoké růže, máty nebo grapefruitu.

Hledáte šampon pro krásné vlasy?

Benecos šampon Unisex Beer to je nevšední kombinace vyživujícího bio piva, bio brokolicového oleje a regionální bio jablečné šťávy, která vaše vlasy zpevní a provoní je delikátní vůní. Trik s pivem, pro krásné a husté vlasy, používaly již naše babičky. Pivo obsahuje větší množství skupiny vitamínů B a spoustu minerálů, které vaše vlasy vyživí a posilní.

A když nám život nadělí citrony, vyrobíme z nich sprchový gel!

Tak krásně voní! Náš lechtavý, pikantní, jemně čisticí sprchový gel Zázvor + citrón. S povzbuzujícím extraktem z organického zázvoru, voňavým olejem z citronové kůry, místní výživnou šťávou z organických jablek a povrchově aktivními látkami rostlinného původu navíc pečuje o pokožku a zanechává ji příjemně svěží.

Tato koncentrovaná síla sprchového gelu se samozřejmě nemohla dlouho skrývat za „citronovníkem“. Ten byl v organizovaném zákaznickém průzkumu společnosti bio verlag ohodnocen jako "velmi dobrý" a získal označení "Best Organic 2022"! Za tímto účelem 107 účastníků udělilo body v rozmezí od 1 (velmi špatný) do 5 (velmi dobrý) za účinnost, pocit (na kůži), vůni, design obalu, balení a manipulaci, které měly různou váhu. Nakonec sprchový gel získal 60 bodů ze 70 možných. Mezi jednotlivými kategoriemi získaly obzvláště dobré hodnocení pocit (na kůži) a za snahu o zajímavé balení.

Teď už je jen na vás, zda dáte přednost dovolené v Provence, nebo v sobě objevíte divokou růži.

Pak vás čekají jen růžové vyhlídky!

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz