Veselé jarní nehty s benecos 20-FREE laky!

Veselé jarní nehty s benecos 20-FREE laky!

Už cítíte jaro, nebo dokonce léto ve vzduchu? Teploty stoupají, slunce spokojeně svítí za rohem a první zmrzlináři otevírají své stánky. Co může být stylovějšího než vychutnávat si zmrzlinový pohár, a přitom se procházet s nehty nalakovanými podle příchutě?

Jedním z trendů laků na nehty je jemná béžová – a jaká barva by se lépe hodila k vašemu kopečku lískového oříšku, karamelu nebo vanilky? Přesně tak, žádná! Jemné nude odstíny vypadají jednoduše elegantně a sofistikovaně. Navíc v této ne zrovna lehké době opět vytvářejí harmonickou image a dokonale odrážejí přístup kosmetického průmyslu "méně je více".

Navíc, naše nové veganské složení laku na nehty benecos 20-FREE na rostlinné bázi obsahuje nejméně 85 % složek přírodního původu - např. brambory, řepa, maniok nebo cukrová třtina.

Textura je mimořádně prodyšná a propustná pro vodu, takže molekuly vody a kyslíku procházejí i skrz lak k nehtům. Lak je navíc obohacen o francouzský olej z jablečných semínek, který spolu s biotinem vyživuje a zajišťuje krásné nehty. Laky nabízí intenzivní krytí, krátkou dobu schnutí, krásný lesk, vynikající roztíratelnost.

benecos 20-FREE laky

Jak dlouho přírodní lak na nehty vydrží?

Benecos laky na nehty neobsahují ty nejhorší hrůzy a zároveň plně zachovávají svou funkčnost. Kryjí už při první vrstvě, dobře zasychají a mají krásný lesk. Jedna vrstva Benecos laku na nehty vám do prvního oprýskání vydrží až tři dny, pokud dáte vrstvy dvě nebo přidáte svrchní průhledný lak, můžete se těšit z krásných nehtů až 6 dní.

20-FREE veganské laky na nehty. Co to znamená?

Podle čísla, které najdete před slovíčkem “free”, můžete usoudit, kolik nedobrot z nejběžněji používané chemie na výrobu laků na nehty produkt neobsahuje. Výčet by mohl být samozřejmě až do nebes, ale to bychom se zase všechny vztekaly, že to nekryje a nic to nevydrží.

Benecos laky na nehty neobsahují tyto látky:

- Toluen (echt konzervační prostředek, prokázaný karcinogen pro člověka)

- Organohalogenové sloučeniny

- Ftaláty (narušují funkci hormonální soustavy, mají negativní vliv na plodnost)

- Kalafuna (alergen, může vyvolat podráždění kůže)

- Kafr (dlouhodobě pro člověka toxický)

- Parabeny (rozrušovače hormonální soustavy)

- Silikony (neprodyšná vrstva)

- Syntetické vonné látky

- Minerální oleje (též ropný olej, je jedním z produktů frakční destilace ropy)

- TPHP (Trifenylfosfát se primárně používá jako zpomalovač hoření nebo změkčovadlo)

- Ethyltosylamidy, polyuretan, xylen, aceton, kopolymer styrenu a akrylátů, složky živočišného původu, benzofenony (jiné UV filtry oktokrylen, etokrylen), deriváty PEG, nanomateriály podle definice v nařízení EU o kosmetice, acetyltributylcitrát, pevné mikroplastové částice.

Kromě surovin rostlinného a minerálního původu obsahují laky na nehty benecos také syntetické polymery, které jsou částečně zodpovědné za to, že lak zůstává na nehtech. Ve složení však nejsou žádné mikroplasty ani žádné jiné složky, které by se za takové daly označit. Složky byly pečlivě vybrány a použité polymery jsou dokonale rozpustné v textuře laku na nehty. Pokud by tomu tak nebylo, zjistili byste, že lak na nehty má jiné optické a reologické vlastnosti. Kromě toho jsou báze laků na nehty filtrovány, aby se zabránilo přítomnosti částic.

benecos 20-FREE

20-FREE laky na nehty od německé značky Benecos jsou skvělou alternativou za velmi přijatelnou cenu.

Oživte své nehty příjemnou barvou a mějte radost ze zdravého složení!

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz