Objevujte svět s novou paletkou od benecos!

Objevujte svět s novou paletkou od benecos!

Máme pro vás novinku: Beauty paletky od značky benecos.

Kompaktní, trvale udržitelná a znovu plnitelná paletka vám zaručí, že budete mít kompletní make-up vždy po ruce! Čtyři paletky jsou pojmenovány podle měst a jsou navrženy ve stylu cestovního pasu. Díky integrovanému zrcadlu si můžete vytvořit dokonalý vzhled kdekoli - na výletě, na luxusním večírku nebo na pohodové dovolené na pláži.

Plňte paletky místo toho, abyste je vyhazovali.

Beauty paletky jsou vyrobeny z papíru a jsou mimořádně udržitelné, protože je můžete plnit znovu a znovu podle toho, jak se zrovna cítíte.

Jednoduše doplňte své oblíbené kosmetické produkty, aniž byste museli stále vyhazovat další a další obaly. S doplňovacími paletkami a náplněmi od benecos je to velmi snadné. Vybrat si můžete již přímo “sestavené” paletky s teplými nebo chladnějšími odstíny. Pokud vám však nevyhovují nebo vám v nich chybí nějaký produkt, můžete si snadno sestavit vlastní paletku.

Vybírat můžete následující: Balzám na rty a tváře, tvářenku, oční stíny, zvýrazňující (konturovací) pudr, rozjasňovač.

Jednotlivé výrobky do paletky se dodávají v malých nádobkách. Jakmile je vypotřebujete, můžete si jednoduše vybrat novou nebo vyzkoušet jinou barvu. Navíc se jedná o 100% certifikovanou bio kosmetiku (COSMOS Organic); schválenou organizací PETA.

Kterou si vyberete?

Benecos Beauty paletka STOCKHOLM

Švédskou metropoli si spojujeme s městskou atmosférou, chladnými odstíny růžové a šedé, ale také s hřejivými vintage vibracemi a velmi chutnými skořicovými buchtami, a vy? Objevte švédský přístup k životu! Tvářenka, dva rozjasňovače, čtyři oční stíny a balzám na rty a tváře vás přenesou přímo do městské metropole na pobřeží Baltského moře.

Benecos Beauty paletka NEW YORK

Město, které nikdy nespí. Moderní metropole, městská a hlučná, super cool a přímá, s futuristickými mrakodrapy a zeleným Central Parkem - a co si spojujete s New Yorkem vy? Objevte plný pocit ze života! Konturovací pudr, rozjasňovač a čtyři oční stíny vás přenesou přímo na chladnou Broadway nebo živé Times Square!

Benecos Beauty paletka FLORENCE

Ciao Florencie! Objevte italský způsob života. Vynikající jídlo a samozřejmě nejlepší Aperol Spritz všech dob. Jaký je váš nejoblíbenější moment v Itálii? Tvářenka, dva rozjasňovače, čtyři oční stíny a balzám na rty a tváře vás přenesou přímo do malebných uliček a útulných restaurací - vášnivé a srdečné.

Benecos Beauty paletka MARAKÉŠ

Centrum Maroka - teplé, barevné, s voňavým kořením, jako je šafrán nebo kurkuma, kreativními mozaikami, bouřlivé a živé - ale přesto s mnoha oázami klidu. Co si spojujete s tímto západoafrickým městem? Objevte marocký způsob života! Tvářenka, rozjasňovač a čtyři oční stíny vás přenesou do pulzující medíny - paletka krásy pro vaši pohádku 1001 noci.

Tak co, dostali jste se do trochu cestovní nálady? Žádný problém, s beauty paletkou od benecos se lehce ponoříte do svého oblíbeného města a necháte se okouzlit jeho barvami. ✨

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz