Tělo 

Tělo

Koupel nebo sprcha nemusí být jen namydlit a spláchnout. Koupel může být každodení rituál. Koupel může být důvod, proč se ráno usmíváte. Koupel může být malý každodenní zázrak.

 

Dopřejte své kůži péči v nejvyšší biokvalitě, ať už je to sprchový gel s vůní levandule URTEKRAM, deodorant pro muže, který vás nezradí ani po 3 hodinách ve fitku, n...

Koupel nebo sprcha nemusí být jen namydlit a spláchnout. Koupel může být každodení rituál. Koupel může být důvod, proč se ráno usmíváte. Koupel může být malý každodenní zázrak.

 

Dopřejte své kůži péči v nejvyšší biokvalitě, ať už je to sprchový gel s vůní levandule URTEKRAM, deodorant pro muže, který vás nezradí ani po 3 hodinách ve fitku, nebo tělové máslo URTEKRAM s vůní královské růže.

 

Představte si vůni jarního lesa, ranní slunce a 100% přírodní sprchové gely Helvetia Natura. Zažijte mladistvou svěžest vůní benecos. Rozmazlete svou kůži. Váš den bude krásnější. 

Více informací

Tělo 

 • Balzámy na rty

  Každý jistě zná balzámy na rty, a to díky jejich složení z rostlinných olejů, másel a vosků, které dodávají rtům vysokou hydrataci. Naše balzámy jsou vhodné i pod rtěnky, nebo si můžete vybrat zabarvené balzámy které vám poslouží i jako rtěnka.

 • Sluneční péče

  Bezpečné slunění s přírodními opalovacími produkty, bez použití chemie. Vhodné také pro děti. 

 • Tělová másla

  Bio tělová másla se snadno vstřebávají a zanechávají pokožku dlouhodobě vláčnou, a to díky přírodním ingrediencím a rostlinným olejům. 

 • Intimní hygiena

  Přírodní intimní kosmetika přináší prostředky pro každodenní péči o intimní partie, která zahrnuje mýdla, gely a dámské vložky. 

 • Tělová mléka

  Naše bio tělová mléka se snadno vstřebávají a zanechávají pokožku dlouhodobě vláčnou, a to díky přírodním ingrediencím a rostlinným olejům. 

 • Sprchové gely

  Přírodní sprchové gely s přírodními rostlinnými výtažky jemně odstraňují nečistoty bez toho, aby pokožku zbytečně vysušovaly. Jsou tedy vhodné pro citlivou pokožku a to pro každodenní používání. 

 • Tekutá mýdla

  Přírodní bio tekutá mýdla použijte kdykoliv během dne na očištění rukou, díky přírodnímu složení ruce umyjí šetrně bez vysušení. 

 • Tuhá mýdla

  Přírodní tuhá mýdla jsou skvělé pro každodenní péči o ruce a tělo. Přírodní látky v mýdlu nevysušují kůži a naopak jí dodávají množství hydratačních látek.

 • Tělové oleje a peelingy

  Regenerujte svou tělovou pokožku přírodním rostlinným olejem nebo přírodním peelingem. Oleje jsou určený převážně k uvolnění a osvěžení pokožky a peelingy k odstranění odumřelých buněk.

 • Deodoranty

  Naše přírodní deodoranty bez chemie jsou jemné k pokožce a mají příjemnou vůni. Neobsahují hliníkové soli jako u běžných chemických deodorantů. Vhodné jsou především pro citlivou pokožku.

 • Krémy na ruce a nohy

  Poskytněte dlouhodobý komfort pro vaše ruce a nohy s bio krémy, které vám poskytnou potřebnou jemnost a hydrataci.

 • Muži

  Pánové i vy si užívejte každou koupel a těšte se na péči o pokožku a těla s bio kosmetickými prostředky pro muže. 

 • Zubní pasty

  Přírodní zubní pasty a gely jsou to nejlepší pro naše zuby, neobsahují fluoridy, parabeny a SLS pěnidla. Díky tomu pečují o zuby a jejich zdraví, čistotu a bělost přírodní silou bělících surovin.  

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 160 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 160 položek