Tvář 

Tvář

Přírodní dekorativní kosmetika na tvář představuje v poslední době velký trend, protože je vyráběna z minerálních barviv a rostlinných vosků, které poskytují přirozenou ochranu před slunečním zářením. Mají dlouhotrvající barvy a na rozdíl od konvenční dekorativní kosmetiky neobsahují žádná umělá barviva či syntetické vůně, je tedy vhodná i pro l...

Přírodní dekorativní kosmetika na tvář představuje v poslední době velký trend, protože je vyráběna z minerálních barviv a rostlinných vosků, které poskytují přirozenou ochranu před slunečním zářením. Mají dlouhotrvající barvy a na rozdíl od konvenční dekorativní kosmetiky neobsahují žádná umělá barviva či syntetické vůně, je tedy vhodná i pro lidi s velmi citlivou pokožkou.

Více informací

Tvář 

 • Bronzer

  Správně vybraný odstín přírodního bronzeru podtrhne rysy tváře a dodá pokožce opálenou a přirozenou barvu. Dá se používat i jako tvářenka, nebo umí tvář zeštíhlit pomocí stínování, aniž byste se museli výrazně snažit. 

 • Korektory

  Korektor je naše záchrana, dokáže zakrýt nedokonalosti pleti, zakrýt kruhy pod očima, sjednotit barvu pokožky a projasnit místo pod očima. Přírodní korektory jsou navíc obohacené rostlinnými oleji, květinovými extrakty nebo dalšími skvělými látkami. Stačí si vybrat ten pravý pro vás.

 • Tvářenky

  Naše přírodní tvářenka bez silikonů a chemických látek, je třešnička na dortu v každém líčení. Dokáže v jednom okamžiku rozjasnit pleť, dodat zdravou barvu pleti a odpočinutý vzhled. 

 • Pudry

  Pudr slouží k zmatnění a sjednocení barvy pokožky. Naše přírodní pudry dokonale přilnou k pokožce a zajistí dlouhotrvající sjednocenou pleť. Navíc nechávají pleť volně dýchat, tudíž ji nezatěžují a neucpávají póry. 

 • Báze pod make-up

  Přírodní báze pod make-up dokáže zázraky. Díky přírodním složkám pleť hydratuje, vyživuje a prodlužuje výdrž makeu-pu. Vyhladí vám veškeré póry na pleti a sjednotí vzhled, make-up bude vypadat skvěle za každé příležitosti.

 • BB krémy

  Přírodní BB krémy pečují o pleť svým plným složením výživných látek, rostlinných olejů nebo květinových výtažků, jsou vhodné pro mladistvou pleť, která potřebuje pouze sjednotit. Pro vaši pleť vytvoří dokonalý a jemný podklad pro další líčení. 

 • Make-up

  Přírodní make-upy pečují o pleť svým plným složením výživných látek, rostlinných olejů nebo květinových výtažků, jsou vhodné pro jakoukoliv pleť včetně problematické, kde vám léči problémy s akné nebo ekzémy. Navíc vám pro vaši pleť vytvoří dokonalý podklad pro další líčení. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 93 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 93 položek