Naše značky 

Naše značky

Hledejte produkty podle vaši oblíbené BIO značky.

Naše značky 

 • Couleur Caramel

  Couleur Caramel je francouzská značka dekorativní kosmetiky s certifikátem Cosmebio. Značku už poznala řada světových celebrit například během filmového festivalu v Cannes, kde je Couleur Caramel oficiálním partnerem. Produkty vznikají z respektu vůči člověku a přírodě, a navíc splňují náročná kritéria profesionální a vizážistické kosmetiky. 

 • Gift Pads

  Firma GIFT Wellness Ltd. přišla na trh s jedinečným produktem vyráběným pod tím nejpřísnějším hygienickým dohledem, bez škodlivých chemikálií a chlóru. Jedná se o vložky a intimky GIFT Pads pro denní a noční použití. Tyto vložky díky přírodnímu turmalínovému jádru a čistému bylinnému extraktu zlepšují krevní oběh, zabraňují infekcím v intimní oblasti, obnovují zdravé pH pokožky a dopomáhají k pravidelné periodě.

 • Helvetia Natura

  Helvetia Natura je přírodní kosmetika bez derivátů palmového oleje ze Švýcarska. Využívají tradiční postupy domácí výroby produktů a jejich receptury jsou jakousi poctou tradičnímu přírodnímu mýdlu, z jehož základů vycházejí. 

 • Urtekram

  Značka Urtekram obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů péče o tělo. Produkty Urtekram jsou bez konzervantů, chemických složek, derivátů ropy, a nejsou testovány na zvířatech. Urtekram získal certifikáty BIO, Vegan, Cruelty Free.

 • Alphanova Montbrun

  Společnost Alphanova, která se nachází v Provence, je francouzská společnost specializovaná na vývoj a výrobu přírodních a ekologických produktů. Cílem je poskytovat spotřebiteli efektivní péči opleť a čisté složení pro všechny produkty bez chemických přísad. V sortimentu mají péči pro miminka, péči pro děti, a sluneční řadu bez oxidu zinečnatého.

  Montbrun je sesterská značka Alphanovy, která se zaměřuje na bio pleťovou péči s obsahem termální vody. Termální voda je stabilní a obsahuje složení, které je vhodné pro citlivou pokožku.

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 463 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 463 položek