Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním

Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním Zobrazit větší

Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním

ARG 2196

Argital

Skladem

1 Položka

360 Kč

450 Kč

-20%

s DPH
Sleva!

Protizánětlivé účinky ústní vody Argital působí proti tvorbě plaku a zubního kazu a zároveň zklidňuje dásně. Se zeleným jílem, koloidním stříbrem a šalvějí.

Hodnocení 


  Více informací
  Působí preventivně proti vzniku zubního kazu, proti nepříjemnému zápachu z úst a posiluje zubní sklovinu.Obsahuje gel ze zeleného jílu, koloidní stříbro, výtažky z ananasu, kramérie, měsíčku lékařského a šalvěje.Má přírodní osvěžující vůni, kterou jí dodávají čisté esenciální oleje z eukalyptu, máty, anýzu a hřebíčku.Po použití Ústní vody Argital budete mít pocit svěžesti a čistoty v ústech, čistého jazyka a hladkého povrchu zubů.Poznámka: Ústní voda Argital má před svým zředěním vodou hnědo-žlutou barvu, po zředění je barva mléčně kalná. To je dáno přítomností esenciálních olejů. Ústní voda je určena k naředění čistou vodou. Nepolykejte.Použití:Používejte ráno a večer po čištění zubů nebo místo čištění zubů.Je 5 možností, jak používat Ústní vodu Argital:1. velmi lehký účinek - 2 ml přípravku (1 první rysky v odměrném kalíšku pro 10 ml) a 40 ml vody2. lehký účinek – 5 ml přípravku (1 první rysky v odměrném kalíšku pro 10 ml) ve 40 ml vody3. střední účinek – 5 ml přípravku ve 30 ml vody4. silný účinek - 5 ml přípravku ve 20 ml vody5. velmi silný účinek - 5 ml neředěného přípravku nebo více.Nalijte Ústní vodu do odměrného kalíšku a doplňte vodou podle uvedeného návodu. Doporučuje se ústa proplachovat naředěnou ústní vodou po dobu 10 sekund pro silný a velmi silný účinek, 20 sekund pro střední účinek a půl minuty pro lehký a velmi lehký účinek. Současně můžete masírovat zuby a dásně.Certifikace: BDIH, ICEA 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva, umělá sladidla, fluoridy), minerální oleje ani GMO. Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat - VeganOK.Složení: Obsahuje rostlinné výtažky z ananasu, myrhy, šalvěje, máty, kořene kramérie a měsíčku, gel ze zeleného jílu a koloidní stříbro. Přírodní vůně je dána obsahem esenciálních olejů z eukalyptu, máty, anýzu a hřebíčku.INCI: Glycerin1 - Alcohol (bio) - Acqua (pramenitá voda) – Ananas Sativus fruit extract (ananas) - Commiphora Myrrha gum extract (myrha) - Salvia Officinalis extract (šalvěj) - Menta piperita extract (máta) - Krameria Triandra root extract (kořen kramérie) - Calendula Officinalis flower extract (měsíček) - Aroma* - Solum fullonum (zelený jíl) - Silver (stříbro).*Přírodní vůně je dána esenciálními oleji: Eucalyptus (eukalyptus)**, Menta piperita (máta)**, Anice stellato (anýz), Garofano chiodi (hřebíček)**.*Esenciální oleje obsahují: Limonene – Eugenol.BIO složky: Alcohol, Ananas Sativus fruit extract, Salvia Officinalis extract, Menta piperita extract, Calendula Officinalis flower extract.1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného tuku.

  Recenze

  Tento produkt nemá zátím žádné hodnocení.

  Napsat recenzi

  Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním

  Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním

  Protizánětlivé účinky ústní vody Argital působí proti tvorbě plaku a zubního kazu a zároveň zklidňuje dásně. Se zeleným jílem, koloidním stříbrem a šalvějí.