benecos 

benecos

Jsem mladá, jsem hravá a trendy, jsem německá přírodní kosmetika benecos. Přináším kousek přírody pro vaše rty, oči, pleť i vlasy. Neobsahuji parabeny, silikony, syntetické látky, vůně a další ropné složky. Jsem vhodná i na velmi mladou pleť, ale sílu přírody v mém složení  si užije každý. Nezatížím, rozjasním, rozsvítím. Jsem kamarádkou pro kaž...

Jsem mladá, jsem hravá a trendy, jsem německá přírodní kosmetika benecos. Přináším kousek přírody pro vaše rty, oči, pleť i vlasy. Neobsahuji parabeny, silikony, syntetické látky, vůně a další ropné složky. Jsem vhodná i na velmi mladou pleť, ale sílu přírody v mém složení  si užije každý. Nezatížím, rozjasním, rozsvítím. Jsem kamarádkou pro každý den. 

Více informací

benecos 

  • Tělová a vlasová...

    Tělová a vlasová kosmetika Benecos se snadno vstřebá díky rostlinným olejům a extraktům v bio kvalitě.  Vaší pokožce dodá bohatou výživu a zanechá ji hedvábně jemnou. 

  • Displeje do prodejen
  • Cestovní sady
  • Dekorativní kosmetika

    Benecos přírodní dekorativní kosmetika, která je určena pro dívky a ženy, které chtějí mít kvalitní produkty za dostupnou cenu, ale zároveň jim záleží na zdraví a životním prostředí. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 159 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 159 položek