benecos 

benecos

Benecos, německá značka přírodní dekorativní kosmetiky, která není testována na zvířatech. Nabízí přírodní produkty, které se drží aktuálních kosmetických trendů a jsou navíc cenově atraktivní. Produkty neobsahují žádné silikony, parabeny, parafíny ani syntetické barvy, vonné látky či jiné ropné složky. Kosmetika je určená pro každodenní použití...

Benecos, německá značka přírodní dekorativní kosmetiky, která není testována na zvířatech. Nabízí přírodní produkty, které se drží aktuálních kosmetických trendů a jsou navíc cenově atraktivní. Produkty neobsahují žádné silikony, parabeny, parafíny ani syntetické barvy, vonné látky či jiné ropné složky. Kosmetika je určená pro každodenní použití s čistě přírodním složením. Cílem značky je přinést kvalitní složení a maximální efekt barev, odlesků a třpytu. 

Více informací

benecos 

  • Tělová a vlasová...

    Tělová a vlasová kosmetika Benecos se snadno vstřebá díky rostlinným olejům a extraktům v bio kvalitě.  Vaší pokožce dodá bohatou výživu a zanechá ji hedvábně jemnou. 

  • Dekorativní kosmetika

    Benecos přírodní dekorativní kosmetika, která je určena pro dívky a ženy, které chtějí mít kvalitní produkty za dostupnou cenu, ale zároveň jim záleží na zdraví a životním prostředí. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 134 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 134 položek