Podložky BioMat 

Podložky BioMat

Matrace BioMat je unikátní podložka, která kombinuje účinky infračerveného záření, záporných iontů a krystalů ametystu pro regeneraci organismu. Světlo a teplo působení blahodárně, ovlivňuje proces hojení a celkový dobrý stav. Ve chvíli, kdy odpočíváte na matraci BioMat, dostává se vám masáže na molekulární úrovni. Zlepšuje se krevní a lymfatick...

Matrace BioMat je unikátní podložka, která kombinuje účinky infračerveného záření, záporných iontů a krystalů ametystu pro regeneraci organismu. Světlo a teplo působení blahodárně, ovlivňuje proces hojení a celkový dobrý stav. Ve chvíli, kdy odpočíváte na matraci BioMat, dostává se vám masáže na molekulární úrovni. Zlepšuje se krevní a lymfatický oběh, dochází k detoxikaci těla a snížení acidity.

Tato technologie se používá v lázních a ordinacích odborných lékařů po celém světě. Fyzioterapeuti, chiropraktici, akupunkturisté a další lékaři si uvědomují, že BioMat zlepšuje jejich práci a prospívá jejich klientům tím, že urychluje proces hojení. Společnosti Boeing a Microsoft je umístili do svých budov pro použití zaměstnanci. 
Můžete začít ještě dnes tím, že se budete aktivně starat o své zdraví a pohodu. Dobrý spánek nebo někdy i pouhý patnáctiminutový spánek na podložce BioMat může výrazně přispět k tomu, že roky, které vás čekají, budou zdravější.

Matrace BioMat nabízí nejvyšší kvalitu a komfort a je vhodná jak pro domácí, tak klinické použití.

Více informací

Podložky BioMat 

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Filtr

Katalog

Dostupnost
Výrobce
Země původu

Poradíme vám

Monika

make-up a péče o pleť

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz


Radim

pánská kosmetika, Urtekram, Flora Natura, koloidy, BioMat

+420 606 057 456

radim@milujubio.cz


Marcela

+420 606 057 455

info@milujubio.cz