Přírodní svíčky a osvěžovače vzduchu 

Přírodní svíčky a osvěžovače vzduchu

Přírodní osvěžovače vzduchu a pokojové spreje jsou vhodné k osvěžení vnitřních prostorů, ale třeba i k navonění polštáře před spaním. Čistě přírodní složení plné pečlivě vybraných éterických olejů navozuje příjemnou atmosféru, uklidňuje nervy a povzbuzuje mysl. Milujete aroma lampy, ale nemůžete si doma zapálit svíčku, nebo máte malé děti a nech...

Přírodní osvěžovače vzduchu a pokojové spreje jsou vhodné k osvěžení vnitřních prostorů, ale třeba i k navonění polštáře před spaním. Čistě přírodní složení plné pečlivě vybraných éterických olejů navozuje příjemnou atmosféru, uklidňuje nervy a povzbuzuje mysl. Milujete aroma lampy, ale nemůžete si doma zapálit svíčku, nebo máte malé děti a nechcete mít někde otevřený oheň? Pak je aroma difuzér - elektrická aroma lampa - přesně to, co vyřeší vaše dilema. Aroma difuzér kombinuje klasickou aromaterapii s moderní technologií a zvyšuje tak její účinnost. Tyto krásné designové kousky jsou na elektřinu, uvnitř mají nádobku s vodou, ze které kolem sebe šíří mlhu spolu s vaším éterickým olejem. Aroma difuzéry jsou skvělé do místností se suchým vzduchem, předchází podráždění očí a pnoucí pokožce na obličeji, čistí vzduch od bakterií a virů ve frekventovaných místnostech a neposledně jsou také krásným dárkem. Vytvořte si doma vlastní wellness a uvolněte s přírodními vůněmi.

Více informací

Přírodní svíčky a osvěžovače vzduchu 

 • Interiérové parfémy a difuzéry

  Provoňte svůj domov přirozeně s řadou přírodních interiérových parfémů. Přírodní parfémy s organickými rákosovými tyčinkami a čistými esenciálními oleji jemně vzlínají do prostoru, difuzéry a zvlhčovače vzduchu zase sytí prostor příjemnou voňavou párou a zároveň čistí vzduch. Parfém je součástí našeho jazyka, provoňte svůj domov přírodně!

 • Éterické oleje

  Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované přírodní extrakty z listů, květů a stonků rostlin. Nejběžnějším způsobem použití esenciálních olejů je jejich inhalace, a to jak pro jejich úžasnou vůni, tak pro jejich terapeutické vlastnosti. Lze je také použít do difuzérů a zvlhčovačů, stejně jako naředit rostlinným olejem a aplikovat na pokožku. Esenciální oleje jsou základem aromaterapie a pohody přímo z přírody.

 • Vonné směsi a silice

  Vonné směsi a silice jsou speciálně namíchané směsi přírodních esenciálních olejů s konkrétními terapeutickými účinky. Užívají se k inhalaci, do difuzérů a lze je aplikovat i na pokožku, pokud je naředíte rostlinným olejem. Esenciální oleje se používají v aromaterapii k podpoře zdraví a pohody, poskytují uvolnění a relaxaci.

 • Svíčky

  Co je přírodní svíčka? Svíčka, která není plněná syntetickými přísadami. Svíčka, která využívá sílu přírodních ingrediencí. Přírodní svíčky používají pouze čistý, přírodní vosk vonící čistými esenciálními oleji. Sojový, řepkový i udržitelný palmový vosk hoří mnohem déle a bez nežádoucího uvolňování toxinů při hoření. A terapeutické účinky esenciálních olejů jsou navíc báječně uvolňující a bezpečné.


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další nejprodávanější Skrýt další nejprodávanějšína stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 77 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 77 položek