Doplňky k barvám na vlasy 

Doplňky k barvám na vlasy

Barvíte si doma vlasy hennou a chybí vám občas nějaká vhodná pomůcka? Nabízíme teploměr na měření teploty vody k přírodnímu barvení vlasů. S hennou teploměr totiž potřebujete! Správná teplota vody je pro výsledný odstín naprosto nepostradatelná. Chcete mít vlasy spíše v teplých ohnivých tónech? Pak hennu zalijte vodou o 90°C. Jestli naopak toužíte po chladnějších barvách do hněda, určitě si dejte větší pozor a hennu zalijte vodou o maximálních 50°C, abyste nezničili bylinky, které barví do studena.

Doplňky k barvám na vlasy 


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Teploměr představuje důležitou pomůcku k rostlinným barvám na vlasy Khadi. Barvy na vlasy Khadi mají vyladěnou optimální teplotu vody pro zalití rostlinného prášku, v závislosti na složení daného odstínu Khadi. Použitá teplota vody má vliv na výslednou barvu i na její stabilitu.
    Khadi Khadi teploměr na rostlinné barvy na vlasy
    Teploměr představuje důležitou pomůcku k rostlinným barvám na vlasy Khadi. Barvy na vlasy Khadi mají vyladěnou optimální teplotu vody pro zalití rostlinného prášku, v závislosti na složení daného odstínu Khadi. Použitá teplota vody má vliv na...
    149 Kč
    Skladem 5 ksZobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Filtr

Katalog

V této kategorii Vám poradí

Monika

Monika

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz