Připravte svou pokožku na léto s peelingy Urtekram

Připravte svou pokožku na léto s peelingy Urtekram

Abychom v létě u vody nevypadali jako hroši, je fajn se trochu po zimě opucovat. Teď nemám na mysli onu roztomilou hroší zavalitost, která tomuto zviřátku poskytuje dostatečný duševní klid, protože ví, že se stačí rozběhnout... Mám na mysli spíš ten obal, obsah si kritizovat neodvážím, protože do toho nikomu nic není. Že jo, ženy. I když mít hroší kůži se v dnešní době setsakra hodí, bude lepší, když to necháme pouze v symbolické rovině. Podíváme se, čím si můžeme odrbat starou a suchou vrstvu kůže a vyloupnout se do krásy. Jaká voňavá pečovátka nám Urtekram pro tyto příležitosti připravil? 

Pro mastňáky je tu Růžový tělový peeling se solí 

Pokud máte mastnější kůži a ucpávají se vám póry, nejlepší bude, když se vydrbete něčím se solí. Sůl má poměrně značné detoxikační účinky, dezinfikuje a mírně vysušuje. Pro mastnou problematickou pokožku surovina jako dělaná! Pochopitelně není nejlepší nápad vzít pytlík se solí a začít se se zaťatými zuby “drhnout do krásy”. Kůže ke své spokojenosti nějakou tu výživnější záležitost potřebuje, proto nám to Urtekram namíchal rovnou už na míru. V tomto růžovém tělovém peelingu najdete sůl a směs olejů jako je meruňkový, jojobový a brokolicový. Vše je doplněné pelargonií, která voní krásně po růžích. 

Tento peeling se používá ve sprše na vlhkou pokožku. Vše pouze po akci spláchnete. Pokud by někomu vadil mastnější film, který na pokožce zůstane, stačí se ještě umýt oblíbeným sprcháčem. Já osobně doporučuji nehysterčit a klidně si tu mastnotu na pokožce nechat, stačí ji totiž utřít do ručníku a je to. Vaše kůže potom zůstane hebká a vláčná bez jakýchkoliv suchých šupinek či pnutí. 

Pro sušené švestky je lepší tělový peeling Brown sugar 

Kdo má spíše suchou kůži a skutečně vypadá, že by nějakou tu vrstvu potřeboval sundat, je vhodné vybrat tělový peeling s třtinovým cukrem. Cukr jako takový je skvělé abrazivum, které nás zbaví šupinek, zároveň ale kůži nijak nevysušuje, naopak vyživuje. Tělový peeling brown sugar je směsí hnědého třtinového cukru, mandlového, jojobového a brokolicového oleje. Celý zážitek uzavírá krásná vůně eukalyptu a levandule. Pro majitelky suché kůže opravdu doporučuji tento peeling pouze spláchnout vodou a již nepoužívat mýdlo. 

A něco pro všechny. Tělový peeling proti celulitidě Matcha 

No, kterou by to neštvalo, že? My se však cítíme krásné i tak a hrdně své tělo, které nám dobře slouží, budeme nosit. Pokud však nějaké to vnitřní pnutí ohledně tak ženských partiích jako jsou stehna pociťujeme, je tu jedna poměrně dost bezbolestná pomůcka. Tělový peeling Urtekram.

Matcha s výtažkem z chilli papriček. Chilli papričky naši kůži dostatečně prokrví, takže vměstnaná lymfa, která se nám líně zabydlela tam, kde jí za to opravdu nejsme vděčné, s sebou konečně hýbne. Výtažek z matcha čaje podporuje celkovou pohodu organismu, chrání proti volným radikálům a navíc také čistí. Limetkový éterický olej na závěr rozpouští usazeniny. Tak co, který peeling jste si pro svou kůži vybrali? 


Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post