Krásná Lípa v kelímku. Jaká je kosmetika Nobilis Tilia?

Krásná Lípa v kelímku. Jaká je kosmetika Nobilis Tilia?

Když jsem se s dalšími zvědavci byla podívat ve Vlčí Hoře, sídle české firmy Nobilis Tilia, dýchlo na nás liduprázdno a studený syrový vzduch národního parku České Švýcarsko. Rozhlíželi jsme se na malém parkovišti, které mělo být naší konečnou zastávkou a hledali jednu z největších českých firem na výrobu přírodní kosmetiky. Vlčí Hora je malá ves úplně na severu Čech. Lepším geografickým vodítkem je nedaleké město Krásná Lípa, které se do latiny přeloží právě jako Nobilis Tilia.

Nobilis Tilia byla založena jako aromaterapeutická kosmetika. Je to značka přírodní kosmetiky, která si do svých receptur velice pečlivě vybírá vonné esence, bylinné výtažky i rostlinné oleje. Co to znamená? To znamená, že jejich krémy nejen krásně bylinkově voní, ale jsou také v souladu s lidskou duší i přírodou, protože to všechno má na kvalitu naší pleti vliv. Je to léčivá kosmetika míchaná doslova do kelímku českýma rukama. Představte si atmosféru staré apotéky v novém, čistém, rustikálně romantickém provedení. Takový byl obchůdek s produkty Nobilis Tilia.

Tato kosmetika je naštěstí velice uživatelsky příjemná. Není to tak běžné, jak by se mohlo z pohledu zákazníka zdát. Dnes již výrobci přesahují ve výrobě přírodní kosmetiky klasické
meze, nevýhodou ovšem je, že se to většinou i dost neklasicky používá. Nasnadě je pak naše rozčarování. Prachy v háji a pleť nechápe, co jsme jí to dali. Krémy Nobilis se vám vždycky příjemně vsáknou, jejich hyaluronové sérum je vůbec nejprodávanější péčí na vrásky, bohatá nabídka jemné dětské i mateřské kosmetiky potěší a kdybyste spíše řešili zdravotní stránku věci, Nobilis Tilia disponuje celou řadou léčivých mastiček, balzámů, gelů, vonných směsí a bylinných čajů.

Kdo si tuto značku rád kupuje? Výhodou českého výrobce je zbytečně nenastřelená cena, takže za kvalitní aromaterapeutickou bylinkovou kosmetiku dáme v poměru o dost míň, než
za něco podobného ze zahraničí. Nemáte v plánu být, co se týče přírodní kosmetiky, extrémní? Jednoduše milujete přírodu a harmonii? Věrnou vůni růže nebo levandule? Jste tajná bylinkářka schovaná v moderním kabátku? Všechny tyhle ženy si pro Nobilis Tilia rády chodí. Je to totiž kosmetika jednoduchá na použití, zároveň však léčivá.

Jejich produkty nosí český kvalitní a přísný certifikát CPK či CPK bio plus drtivá většina produktů je veganská. Pokud někde najdete nějakou živočišnou složku, bude to med, propolis nebo včelí vosk. Víte, že majitelka Nobilis Tilia Adéla Zrubecká je vystudovanou aromaterapeutkou a že svou praxi vede od roku 1995?

Chcete prásknout, co od Nobilis zbožňujeme? Jejich lipovou řadu pleťové kosmetiky. Jestli jste si nikdy nečichli k lipové esenci, tak to udělejte. Snad není nic tak krásného a uklidňujícího, pleť i duše úplně vrní blahem. Věrná řada na vrásky? Ta arganová. Voní lehce po vanilce a má velice příjemnou konzistenci. Něco na akné? Oblíbený hit hřebíčková pleťová voda. Nobilis Tilia se vyrábí v obyčejné české vesnici obklopené čerstvou přírodou a kopci. Je to kosmetika z našich ingrediencí pro naše těla, nosy i duše. Jaký produkt od Nobilis Tilia máte rádi vy?

Doporučené články

Zanechte odpověď

Všechna pole je nutné vyplnit

Kategorie

Oblíbené články

Tags Post

V této kategorii Vám poradí

Monika

Monika

+420 776 852 280

monika@milujubio.cz